Весілля на Мальдівах

Плануєте весілля?

Не хочете стандартів та звиклих традицій, тоді ласкаво просимо на Мальдіви!

Неймовірні краєвиди, повітря океану, надзвичайні церемонії, смачна екзотична кухня - все це та набагато більше чекає Вас у Мальдівській республіці.

Весілля "під ключ"

- трансфер та проживання

-організація Церемонії Вінчання

-оформлення

-бенкет

-фото та відеосупровід

-координація протягом всього перебування

Вартість уточнюйте за тел. 050 372 39 91

*Мальдіви — популярне туристичне місце. Наприклад, 1997 р. Мальдіви відвідали 325 тис. іноземних туристів.

У столиці — Національний музей, Ісламський центр, руїни португальської фортеці (XVI ст.), колишній палац султана (XIX ст.) і парк, велика П`ятнична мечеть (1656 р.) із чудовою різьбою по каменю, мавзолей Абдулли Барахатули Барбари — арабського проповідника, який 1153 р. навернув мальдівців до мусульманства, могила національного героя Мохаммеда Тхакуруфара Аль-Азама, що загинув у боротьбі проти португальських загарбників.

Територія країни складається з коралових островів, які розташовано в Індійському океані на 700 км на захід від Шрі-Ланки на вершинах давніх вулканів, які вкрито океанічними водами. Налічується 1196 коралових островів та піщаних мілин, які згруповано у 26 атолів. Їх витягнуто з півночі на південь майже на 600 км. На 202 островах мешкають люди. Більшість островів низовинні — жоден із них не підіймається вище 2 м над рівнем океану. На їх узбережжі — піщані пляжі з кокосовими пальмами.

Клімат — екваторіально-мусонний. Середньомісячні температури коливаються від +24 до +30 °С. Опадів — до 2500 мм на рік. Сезон дощів — протягом квітня-жовтня, коли дме південно-західний мусон. Сухий сезон супроводжується північно-східним мусоном (грудень-березень).

 

 

Вгору